Detail novinky
Osmý týden byl hodně aktivní. Spousta návštěv, her a mazlení. Štěňátka absolvovala očkování a čipování a mají sbalené batůžky. Jsou připraveni na život v nových rodinách. Na konci týdne naší smečku už opustil Kája, zprávy z domova jsou velmi pozitivní. Neplakal, seznámil se s domácí kočkou a zabydlel se v pelíšku. Fotila jsem až na poslední chvíli, už jen Chippyho a Ronyho, užili si návštěvu polobratra Greye. Grey je náš krasavec z Lessinky prvního vrhu, bráška Gáyi. Byl moc hodný a pod dohledem mámy Lessí si s klukama pohrál. Fotky jsou na rajčeti zde : https://www.rajce.idnes.cz/wiccagabreta/album/vrh-ch-osmy-tyden









